Przejdź do treści
Strona główna » WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA PRUSZKÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA PRUSZKÓW

ZNAJDŹ AUTO DLA SIEBIE

Warszawa, Pruszków: wypożyczalnia samochodów 

Jesteś mieszkańcem podwarszawskiego Pruszkowa i potrzebujesz wypożyczyć samochód? Potrzebujesz wygodnego środka transportu, aby dojechać w umówione miejsce w mieście lub poza jego teren? Wypożyczalnia samochodów Epic Cars przygotowała ofertę specjalnie dla klientów  z Pruszkowa. Oferujemy zarówno możliwość klasycznego wynajmu na kilka dni tzw.  krótkoterminowego i średnioterminowego. Godna uwagi jest również usługa specjalna dla klienta vip, czyli  samochody klasy Premium wraz z obsługą kierowcy. Korzystając z naszych usług, możesz spodziewać się profesjonalnej i punktualnej obsługi z formalnościami ograniczonymi do minimum. Jest to bardzo wygodny sposób, aby z Pruszkowa szybko móc dojechać do swojego celu. Z naszej oferty skorzystasz 365 dni w roku. Przede wszystkim u nas zawsze możesz liczyć na fachową obsługę i stać się naszym wyjątkowym, stałym klientem w podróży do hotelu, na spotkanie biznesowe, czy jeszcze inne dowolne cele. 

Pruszków pod Warszawą:  dlaczego wypożyczalnia samochodów Epic Cars będzie dobrym rozwiązaniem?

Wypożyczalnia aut Epic Cars dostępna w Pruszkowie pod Warszawą, to sposób na bardzo wygodny transport po mieście lub poza jego teren. W naszej ofercie znajdziesz szeroką flotę pojazdów osobowych różnych auto segmentów (zarówno tych ekonomicznych oraz kompaktowych, na przykład, crossoverów, aut elektrycznych, luksusowych, szybkich samochodów sportowych) w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie gwarantujemy Ci:
  • dobór samochodu dopasowanego pod twoje indywidualne wymagania (klasa, cena, pakiet ubezpieczeń, dodatkowe wyposażenie),
  • możliwości szybkiej i prostej rezerwacji online lub telefonicznej na konkretną datę i godzinę,
  • sprawne podstawienia pojazdu przez pracownika firmy,
  • możliwy odbiór spod domu i transport z kierowcą,
  • zawsze przejrzyste warunki umowy, bez zbędnej papierologii  i brak ukrytych opłat 
  • wygodny dojazdu do hotelu, na spotkanie biznesowe lub w dowolne inne miejsce Warszawy lub poza jej teren.

Warszawa, Pruszków – bezpieczny i komfortowy wynajem samochodów

Warszawska wypożyczalnia samochodów Epic Cars, oferuje wynajem samochodów w Pruszkowie. Wypożyczamy auta (w komfortowym systemie „door to door”) we wszystkich dzielnicach Warszawy, na lotnisku Chopina oraz lotnisku Modlin. Posiadamy też placówki w okolicach stolicy (m.in. Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Ożarów Mazowiecki). Za indywidualną wycenę możliwe jest zarezerwowanie podstawienia lub zwrotu samochodu na innych największych lotniskach Polski (Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Wynajem samochodu bezpośrednio w miejscowości Pruszków to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżnych. Dodatkowo, ogromny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę Klientów oraz możliwie najtańszą cenę proponowanych usług. Wynajem aut w wypożyczalni Epic Cars w podwarszawskim Pruszkowie jest skierowany do osób prywatnych jak i przedsiębiorców oraz firm. Wynajmujący nasz pojazd osobowy dowolnej klasy lub grupy musi mieć ukończone 18 lat, posiadać ważny dowód osobisty oraz uprawnienia do prowadzenia wypożyczonego pojazdu. Obcokrajowcy muszą dodatkowo przedstawić ważny paszport.

Jak wynająć samochód?

W Epic Cars łatwo i szybko wypożyczysz samochód z warszawskiego Pruszkowa. U nas zawsze formalności są ograniczone do minimum. Planując wynajem samochodów w Pruszkowie, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, bądź wypełnić nasz internetowy formularz. Wynajem auta z Epic Cars to prosty i nieskomplikowany proces, umożliwiający skorzystanie z szerokiej floty pojazdów. Nasze samochody do wynajęcia w podwarszawskim Pruszkowie są zawsze w pełni sprawne i czyste.

Pruszków,  pod Warszawą: cennik wypożyczalni samochodów Epic Cars

Koszt wynajmu samochodu w Pruszkowie pod Warszawą jest uzależniony od wybranego modelu auta, czasu najmu oraz dodatkowych opcji, które klient może wybrać. Wynajem samochodów w Pruszkowie możliwy jest w biurze wypożyczalni Epic Cars, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Rezerwując online wybierasz konkretny termin, wszystko jest proste i intuicyjne, a uzupełnienie danych pozwala wyświetlić koszt najmu.