Przejdź do treści
Strona główna » WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA DWORZEC PKP

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA DWORZEC PKP

ZNAJDŹ AUTO DLA SIEBIE

Wypożyczalnia samochodów Dworzec PKP Warszawa, Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni i Dworzec Wschodni 

Wypożyczalnia samochodów Dworzec PKP Epic Cars przygotowała ofertę specjalnie dla klientów korzystających z Dworca PKP.

Masz planowany przyjazd na warszawski Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni bądź Dworzec Wschodni? Potrzebujesz wygodnego środka transportu, aby z portu lotniczego dojechać w umówione miejsce w mieście lub poza jego teren?  Oferujemy zarówno możliwość klasycznego wynajmu na kilka dni tzw.  krótkoterminowego, jak i średnioterminowego. Godna uwagi jest usługa specjalna dla klienta vip, czyli  samochody klasy Premium wraz z obsługą kierowcy.

Korzystając z naszych usług, możesz spodziewać się profesjonalnej i punktualnej obsługi z formalnościami ograniczonymi do minimum. Niewątpliwie jest to bardzo wygodny sposób, aby zaraz po wyjściu z pociągu na jednym z warszawskich dworców, móc dojechać do swojego celu. Z naszej oferty skorzystasz 365 dni w roku. Bezsprzecznie u nas zawsze możesz liczyć na fachową obsługę i stać się naszym wyjątkowym, stałym klientem – w podróży do hotelu, na spotkanie biznesowe, czy inne dowolne cele. 

Dworzec PKP Warszawa: Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni i Dworzec Wschodni w Warszawie.  Dlaczego wypożyczalnia samochodów Epic Cars będzie dobrym rozwiązaniem?

Wypożyczalnia samochodów dworzec PKP Warszawa dostępna na warszawskich dworcach to  niewątplwie sposób na bardzo wygodne dotarcie do miasta lub poza jego teren. Przede wszystkim w naszej ofercie znajdziesz szeroką flotę pojazdów osobowych. Posiadamy wiele różnych auto segmentów (zarówno tych ekonomicznych oraz kompaktówych, np: crossoverów, aut elektrycznych, luksusowych, samochodów sportowych0 w atrakcyjnych cenach.

W naszej ofercie gwarantujemy Ci:

  • dobór samochodu dopasowanego pod twoje indywidualne wymagania (klasa, cena, pakiet ubezpieczeń, dodatkowe wyposażenie),
  • możliwości szybkiej i prostej rezerwacji online lub telefonicznej na konkretną datę i godzinę,
  • odbiór zaraz po przyjeździe na teren Dworca PKP (Dworca Centralnego, Dworca Zachodniego oraz Dworca Wschodniego ),
  • sprawne podstawienia pojazdu przez pracownika firmy,
  • zawsze przejrzyste warunki umowy, bez zbędnej papierologii  i brak ukrytych opłat 
  • wygodny dojazdu do hotelu, na spotkanie biznesowe lub w dowolne inne miejsce Warszawy lub poza jej teren.

Warszawa Dworzec PKP – Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni, Dworzec Wschodni: bezpieczny i komfortowy wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów Epic Cars, oferuje wynajem samochodów na warszawskich dworcach PKP (Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni, Dworzec Wschodni). Wypożyczamy auta (w komfortowym systemie „door to door”) we wszystkich dzielnicach Warszawy,  dworcach PKP,  lotnisku Chopina oraz lotnisku Modlin. Posiadamy też placówki w okolicach stolicy (m.in. Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Ożarów Mazowiecki). Wynajem samochodu bezpośrednio na dworzec PKP, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżnych. Dodatkowo, ogromny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klientów oraz możliwie najtańszą cenę proponowanych usług.

Wynajem w wypożyczalni Epic Cars na warszawskich dworcach Centralnym, Zachodnim oraz Wschodnim, jest skierowany do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz firm. Wynajmujący nasz pojazd osobowy dowolnej klasy lub grupy musi mieć ukończone 18 lat, posiadać ważny dowód osobisty oraz uprawnienia do prowadzenia wypożyczonego pojazdu. Obcokrajowcy muszą dodatkowo przedstawić ważny paszport. 

Jak wynająć samochód?

W Epic Cars łatwo i szybko wypożyczysz samochód z dowolnego dworca PKP w Warszawie, u nas zawsze formalności są ograniczone do minimum. W celu wynajęcia samochodu z Dworca Centralnego, Dworca Zachodniego, bądź z Dworca Wschodniego, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. Dla zainteresowanych jest również opcja wynajmu przez nasz internetowy formularz. Wynajem auta z dworca PKP to prosty i nieskomplikowany proces, umożliwiający skorzystanie z szerokiej floty pojazdów Epic Cars. Nasze samochody do wynajęcia z Dworca Centralnego, Dworca Zachodniego oraz z Dworca Wschodniego w Warszawie, są zawsze w pełni sprawne i czyste.

Dworzec PKP w Warszawie: cennik wypożyczalni samochodów Epic car

Koszt wynajmu samochodu z Dworca Centralnego, Zachodniego oraz Wschodniego w Warszawie jest uzależniony od wybranego modelu auta. Istotny jest również czasu najmu oraz dodatkowych opcji, które klient może wybrać. Wynajem samochodów z warszawskiego dworca PKP możliwy jest w biurze wypożyczalni Epic Cars. Można też wypożyczyć auto telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Rezerwując online wybierasz konkretny termin, wszystko jest proste i intuicyjne, a uzupełnienie danych pozwala wyświetlić koszt najmu.